Тестовий центр

<

головна » Тестовий центр

Тестовий центр

Авторизовані центри тестування Prometric і Certiport

Prometric - це міжнародна мережа центрів сертифікації, світовий лідер в області надання послуг з автоматизованого тестування та оцінки знань IT-фахівців.

Центри тестування Prometric діють в 135 країнах світу і їх число постійно зростає. Послугами Prometric користуються найбільші світові компанії для перевірки професійного рівня своїх працівників і формування штату фахівців.

В рамках навчального центру будь-який фахівець, здавши відповідний тест, може підтвердити свою кваліфікацію, знання програмних продуктів відомих міжнародних організацій: Microsoft, Apple, Canon, Symantec, Oracle, CompTIA, Novell, Lotus, IBM, LPI, SUN, Huawei і т.д . Правила сертифікації

Для того, щоб пройти сертифікацію за обраним Вами напрямку необхідно:

Реєстрація. Для проходження тесту необхідно зареєструватися за 3 робочих дні до передбачуваної дати тестування. Пройти реєстрацію можна самостійно на сайті www.register.prometric.com або слідуючи інструкціям адміністратора ЦТ.

Процес тестування. Тестування проводиться під керівництвом адміністратора в спеціально обладнаному комп'ютерному кабінеті. Для проходження тесту необхідно: принести документ, що засвідчує особистість, залишити сумки та інші особисті речі у адміністратора ЦТ, після проходження тесту здати адміністратору чернетки і дозволені допоміжні матеріали.

Порядок проведення сертифікації

Під час тестування: дозволено користуватися допоміжною літературою, до і під час тестування отримати відповіді на питання процедурного характеру, вести чорнові записи; заборонено: спілкуватися з іншими кандидатами, користуватися не дозволеними ЦТ допоміжними матеріалами, виносити за межу ЦТ питання тесту. Після закінчення процедури система тестування кандидатів обробляє матеріали тесту і надає звіт про результати.

Скасувати або перенести дату проходження тесту можна не менше ніж за 2 робочих дня самостійно на сайті www.register.prometric.com допомогою пункту меню «Reschedule / Cancel an Exam» або слідуючи інструкціям адміністратора ЦТ. У разі, якщо кандидат не прийшов на іспит або не повідомив про перенесення дати здачі, оплата за проходження тестування не повертається. З додатковими умовами тестування можна ознайомитися на офіційному сайті Prometric.


Залиш попередню заявку на тестування


Центр тестування Certiport визнаний одним з провідних світових лідерів в області IT-сертифікації. Більш ніж в 50 країнах світу вже діє близько 12 тисяч центрів тестування Certiport, в яких фахівці можуть пройти іспити за напрямками Microsoft Office Specialist (MOS), Internet and Computing Core Certification (IC), Microsoft Certified Application Specialist (MCAS) і Adobe Certified Associate (ACA)

Авторизований центр Certiport Authorized Testing Centre надає можливість отримати визнані в усьому світі статуси сертифікованого фахівця. Студенти, викладачі, IT-фахівці і всі активно працюють з програмним забезпеченням Microsoft можуть пройти тестування і отримати єдиний і визнаний у всьому світі сертифікат Microsoft міжнародного зразка.

 


Правила сертифікації

Для проходження тестування кандидат повинен мати:


Залиш попередню заявку на тестування

Наші контакти
Адреса: Київ, Фрометівська, 2
Телефон: (044) 490-95-19
Приймальна комісія: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47
E-mail: ikit.maup@gmail.com